14 Eylül 2018 - Cuma
Duyurular
TİCARET ODASI KONFERANSI
14.05.2017 - 16:59

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

“Türkiye’de ve Dünyada Matbaacılık ve Reklamcılık Sektörleri Nereye Gidiyor? Bu Sektörlerin Gelecekleri Nasıl Şekillenecek?” Konulu Bilgilendirme Toplantısı

 

 

 

Sayın C.Tayyar Tekin

         Antalya Matbaa Sanayicileri Derneği Başkanı

 

 

Bildiğiniz üzere, Odamız 13.Grup (Kağıt ve matbaacılık) ve 38.Grup (Reklamcılık, fuar ve organizasyon hizmetleri, televizyon ve radyoculuk faaliyetleri) Meslek Komitelerinin öncülüğünde, Antalya Otelciler Pansiyoncular Camcılar Reklamcılar ve Matbaacılar Odası, Antalya Matbaa Sanayicileri Derneği, Akdeniz Reklamcılar Derneği ve Açıkhava Reklamcılar Derneği’nin desteğiyle “Türkiye’de ve dünyada matbaacılık ve reklamcılık sektörleri nereye gidiyor? Bu sektörlerin gelecekleri nasıl şekillenecek?” konulu bir bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

Sektör mensubu işletmelerin katılımıyla yapılması planlanan toplantı 25 Mayıs 2017 Perşembe günü saat 13.30’da Odamız Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Sayın Vahdet Narin’in moderatörlüğünü yapacağı ve Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi ve AABİR İletişim Bilimleri Enstitüsü Kurucusu Prof. Dr. Ali Atıf Bir, İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Erdoğan Köse, Girişimci, İnternet Reklamcısı ve Dijital İletişim Danışmanı Orkun Tekin, Matbaacılar Federasyonu Genel Başkanı ve Ankara Matbaacılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Hüseyin Gürbüz ve Heidelberger Druckmaschinen AG'nin Türkiye Ürün ve Satış Müdürü Tolgahan Toskaya’nın konuşmacı olacağı toplantıya Dernek Yönetimi olarak teşriflerinizi bekler, ilgili üyelerinizin de katılımlarının sağlanması hususunu takdirlerinize arz ederim.

 

Saygılarımla,

H.DEMİRKAN

         

         

Tüm hakları saklıdır.
Site içeriği izinsiz kullanlamaz.

HT Web & Grafik Tasarım Hizmetleri